Evolvia Haberler

Bir Kız Çocuğu Okusun Projesi

Montero, geleceğin büyükleri bugünün küçükleri olan çocuklardan ilham alarak başlattığı sosyal sorumluluk projesi ile kız çocuklarının eğitimini destekleyerek geleceğe daha güçlü, daha öz güvenli adımlar atmalarını sağlamayı  ve sürdürülebilir bir toplumsal fayda yaratmayı hedefliyor.

Montero Gıda ‘’Bir Kız Çocuğu Okusun projesiyle;

 2020 yılından itibaren her yıl TOÇEV aracılığı ile okumaya gönül vermiş yirmi kız çocuğumuzun eğitim masraflarına destek olarak hem kurum içinde hem de faaliyet gösterdiği sektörde örnek olmayı hedeflemektedir.

Ayrıca her yıl daha fazla kız çocuğunun eğitimine destek olmayı hedefleyen proje, Montero ailesinin tüm bireylerinin katkısı ile büyüyor. Projede, daha fazla kız çocuğunun eğitimine katkıda bulunmak için saha satış ekibimizde %100 ve üzeri satış başarısı gerçekleştiren çalışma arkadaşlarımız adına da bağış yapıyoruz.

Bu yıl ve bundan sonraki yıllarda da projenin büyümesi ve desteklerimizin artması için çalışıyoruz. Çünkü Montero olarak biz inanıyoruz ki ‘’Bir kız çocuğu okursa dünyanın duyduğu hikayeler değişir.’’

Paylaş